Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 20 i 21 października 2011 r. I! Sp. z o.o. zorganizowała seminarium, które odbyło się w Kraków Valley Golf w Paczółtowicach (współsponsorami były firmy Brocade i Veracomp).

W jego trakcie nasi klienci mieli możliwość wysłuchania prelekcji wygłoszonych przez przedstawicieli marek: Brocade, Fortinet, Interactive Inteligence, Jabra, Polycom i Sony. Motywem przewodnim spotkania stało się zaprezentowanie najbardziej aktualnych rozwiązań biznesowych, korzystających z protokołu IP a służących usprawnieniu i unowocześnieniu działania organizacji.

 

A oto tematy prezentacji :

  • Od sieci lokalnych do centrów danych i sieci miejskich – produkty i rozwiązania Brocade IP Ethernet – Emil Kacperek (Brocade)
  • Interactive Intelligence Customer Interaction Center – Platforma Komunikacyjna IP typu All-In-One – Marcin Grygielski, Krzysztof Borecki (Interactive Intelligence)
  • “Dalej podróżujesz, czy zacząłeś juz pracować?” – Rozwiązania marki Polycom – Przemysław Kolasa (Veracomp)
  • Jabra – przyszłość zunifikowanej komunikacji – Tomasz Miller (Veracomp)
  • Fortinet – kompleksowa ochrona sieci korporacyjnej – Daniel Ratajczyk (Fortinet)
  • Nowoczesny monitoring IP / Zobaczyć więcej – Wojciech Pietrow (Veracomp)

 

Zaraz, po zakończeniu ściśle formalnej części, można było z bliska przyjrzeć się i ocenić praktyczne zastosowanie prezentowanych urządzeń. Wieczór i kolacja, to początek już nieoficjalnego spotkania, kiedy był czas aby podzielić się wrażeniami i spostrzeżeniami z pierwszego dnia seminarium. Nazajutrz rano odbyły się warsztaty, podczas których nasi goście empirycznie mogli przekonać się o innowacyjności i skuteczności proponowanych rozwiązań. Tuż przed południem - korzystając z możliwości jakie dawał ośrodek w Paczółtowicach - uczestnicy seminarium udali się na pole golfowe, gdzie mieli okazję spróbować swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportu. W ten oto sposób zakończone zostało nasze dwudniowe spotkanie. Wspominając z nadzieją, że było ono dla naszych klientów inspirujące i owocne - zapraszamy na kolejne, już w przyszłym roku.