Z satysfakcją informujemy, że firma  i-Technologies uzyskała  autoryzację IBM jako partnera dla sprzedaży systemów i  storage z rodziny Power.  

Serwery IBM Power System bazujące na najnowszych procesorach POWER8, stworzonych w oparciu o technologię Power Architecture to najbardziej profesjonalne rozwiązanie w swojej klasie i powód do dumy koncernu z USA. Jeszcze większa efektywność, łatwość skalowania, automatyzacja procesów i mniejsze zużycie energii to cechy, które docenią wymagający klienci.

Nowe systemy oferują do 10 rdzeni na jedno z 4 gniazd  co pozwala wyposażyć je aż w 40 rdzeni przy czym mogą realizować po 8 wątków na jeden rdzeń, zapewniając tym samym największą na rynku wydajność w zwartej konstrukcji. W połączeniu z oferowanymi przez IBM technologiami wirtualizacji, IBM Power Systems pozwalają na lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych oraz łatwe zarządzanie.

 

Wydajność na jeden rdzeń znacznie przewyższająca procesory x86, duża przepustowość, liniowa skalowalność z możliwością łączenia w clustry, stabilność przy dużych obciążeniach czy oszczędność na licencjach to wyróżnik rodziny IBM Power System.